Zakłady custom bet – na czym polegają?

Custom bet

Firmy bukmacherskie chcą przyciągnąć do siebie jak najwięcej nowych klientów, dlatego muszą wyróżniać się na polskim rynku legalnych bukmacherów spośród konkurencji. Oczywiście oferują graczom bogatą ofertę, bogaty pakiet promocyjny i sporą dawkę bonusów, lecz to zbyt mało, aby skusić niezdecydowanego typera do skorzystania z usług! Wobec tego legalni bukmacherzy poszli krok dalej i oferują użytkownikom zakłady custom bet. Na czym one polegają? Gdzie można skorzystać z własnego zakładu? Czy warto zgłaszać swoje typy do legalnych bukmacherów? Zostań z nami, a dowiesz się wszystkiego o zakładach custom bet, które stają się coraz bardziej popularne w Polsce!

Co to jest custom bet?

Rozważania na temat zakładów custom bez zaczniemy od wytłumaczenia tego pojęcia. Custom bet w zakładach bukmacherskich to zakład, który jest w 100% wymyślony przez gracza, następnie zaakceptowany przez legalnego bukmachera i umieszczony w ofercie bukmacherskiej. Większość bukmacherów dopuszcza możliwość zgłaszania przykładowych zakładów, które później mogą obstawiać inni użytkownicy. W jaki sposób działa zakład custom bet? Przede wszystkim użytkownik musi wykazać się inwencją twórczą i dostrzec ciekawą propozycję, obserwując wydarzenia na świecie, czy w sporcie. Następnie przesyła taką propozycję do firmy bukmacherskiej, a ta wraz z analitykami analizuje ją i wystawia odpowiednie kursy bukmacherskie. Jeżeli wniosek został rozpatrzony pozytywnie, to zakład niebawem trafi do regularnej oferty bukmacherskiej. Należy podkreślić, że nie tylko gracze zyskują na tego typu rozwiązaniu, ale także bukmacher! Często zdarza się, że firma nie uwzględni rynku, na który może być spory popyt.

Custom bet w terminologii bukmacherskiej często nazywany jest jako własny zakład z bukmacherem. Może on dotyczyć tak naprawdę wszystkiego. Od sportu, przez politykę, aż do rozrywki i show biznesu. Zdarza się, że proponując zakład custom bet klienci zauważają braki w ofercie bukmachera i wówczas zwracają się z prośbą o ulokowanie danego zdarzenia w ofercie. Autorskie zakłady custom bet to okazja do zgarnięcia wielkich pieniędzy! Obstawienie zakładu własnego nie różni się od typowania tradycyjnych zakładów bukmacherskich. Po wprowadzeniu zakładu custom bet do oferty klient powinien znaleźć go u bukmachera, a następnie obstawić, klikając odpowiedni kurs bukmacherski! Następnie pozostało już tylko oczekiwać na werdykt.

Warto zaznaczyć, że zakład custom bet to sytuacja win-win dla firm bukmacherskich. Po pierwsze gracze proponują ciekawe zdarzenia, które rozbudowują ofertę bukmachera i kuszą nowych klientów. W efekcie oferta firmy bukmacherskiej, która uwzględniła zakład własny w ofercie, różni się w stosunku do konkurencji. Kluczem do swego rodzaju zakładu z bukmacherem i wprowadzeniem autorskiego pomysłu do oferty jest wymyślenie ciekawego zakładu. Z reguły zgłoszenie zakładu własnego odbywa się za pomocą dedykowanego formularza na stronie internetowej bukmachera lub po prostu mailowo. Co powinno zawierać zgłoszenie? Musimy uwzględnić następujące informacje: data wydarzenia, rozgrywki lub wydarzenie, konkretne zdarzenie oraz szczegółowy opis zakładu. Następnie dział bukmacherski analizuje propozycje klienta, a po kilkunastu godzinach przesyła odpowiedź, czy wprowadzi dany zakład do swojej oferty. Wśród zakładów custom bet wyróżnia się bezterminowe zakłady custom bet oraz terminowe zakłady custom bet.

Propozycja zakładu custom bet: kibic wbiegnie na murawę w czasie wskazanego meczu, dany mecz zostanie odwołany ze względu na warunki atmosferyczne, oszacowanie liczby kibiców na meczu, czy zawodnik XYZ sięgnie po Złotą Piłkę?

Gdzie można skorzystać z custom bet?

Na polskim rynku funkcjonuje wiele firm bukmacherskich. Duże grono decyduje się na zakłady custom bet, z których coraz częściej chcą korzystać użytkownicy. W zależności od danego bukmachera różni się sposób zgłaszania zakładu własnego. U jednych odbywa się to za pomocą chatu, natomiast u innych mailowo lub przez dedykowany formularz. W Polsce custom bety oferują legalni bukmacherzy. Postawić custom bet można w: STS, BETfan, Fortuna, eWinner, TOTALbet, czy SuperBet.

Custom Bet u legalnych bukmacherów

Firmy bukmacherskie chętnie korzystają z propozycji klientów i wprowadzają do oferty zakłady własne. Zazwyczaj znajdują się one w dedykowanym miejscu na stronie internetowej. Wprowadzenie do oferty bukmacherskiej zakładu własnego to zazwyczaj duży rozgłos, co sprawia, że dociera on do szerokiego grona odbiorców. W efekcie legalny bukmacher zyskuje nowych klientów, którzy chętnie korzystają z jego usług.

Czy warto zgłaszać swoje typy?

Gracze, którzy wpadną na ciekawy pomysł zakładu custom bet nie powinni zastanawiać się ani sekundy, czy zgłosić swoją propozycję do bukmachera! Jak pokazują statystyki, firmy bukmacherskie są otwarte na pomysły swoich klientów i chętnie korzystają z ich wsparcia. Warto zgłaszać swoje typy, ponieważ istnieje spora szansa, że firma wprowadzi do oferty proponowane zdarzenie.

O co mogę się założyć w ramach Custom Bet?

Proponując zakład własny, nie ma tak naprawdę żadnego ograniczenia, ponieważ tematyka może być dowolna. Custom bet może dotyczyć sportu, polityki, rozrywki, show biznesu itd. Warunkiem, który należy spełnić, jest fakt, że zakład musi dotyczyć czegoś, co będzie można zweryfikować, aby rozstrzygnąć typ jako wygrany lub przegrany.

FAQ

Powyżej opisaliśmy zakłady custom bet na polskim rynku bukmacherskim, a także przedstawiliśmy propozycje zakładów. Pora odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania, które dotyczą zakładów własnych.

Co to jest custom bet?

Custom bet to dowolny zakład. Jest on w 100% wymyślony przez gracza, a więc bukmacher pozwala graczowi stworzyć własny zakład bukmacherski. Z opcji custom bet korzysta coraz więcej klientów. Custom bet często traktowany jest jako Bet Builder.

Gdzie można korzystać z custom betów?

Większość legalnych bukmacherów oferuje zakłady typu custom bet. W Polsce postawić zakład custom bet można u takich bukmacherów jak: STS, BETfan, Fortuna, eWinner, TOTALbet, czy SuperBet.