STS kod promocyjny

Przedstawiciele zakładów bukmacherskich STS przygotowali dla graczy atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych. To zachęta dla osób, które chcą sprawdzić możliwości obstawiania w STS. Łączna suma wszystkich możliwych bonusów to aż 760 PLN, w tym zakład bez ryzyka 100 PLN. Aby uzyskać maksymalny bonus STS, należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETOMANIA.

Zakład bez ryzyka do 100 zł z kodem promocyjnym STS

Bonus powitalny STS to m.in. zakład bez ryzyka. Branżowo znany jest także jako cashback. W przypadku największego polskiego bukmachera wynosi on 100 PLN. W przypadku zakładu bez ryzyka gracze mogą zawrzeć pierwszy zakład z depozytu bez żadnych obaw. Jeżeli zostanie on rozliczony jako przegrany, to na konto gracza zwrócona zostanie równowartość stawki do kwoty 100 PLN. To atrakcyjny bonus, który znacznie zmniejsza ryzyko ewentualnej przegranej w pierwszym zakładzie.

Bonusy od depozytów 600 PLN

Sporym zainteresowaniem graczy cieszą się także bonusy STS od depozytów. Łączna ich pula wynosi do 600 PLN. Bonus dotyczy trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe w ciągu 30 dni od daty zarejestrowania konta. Oznacza to, że w przypadku wpłaty minimum 1100 złotych na konto gracza w trzech pierwszych wpłatach, od bukmachera STS dostaniesz 600 PLN w ramach konta bonusowego. Bonus od wpłaty podzielono na trzy części:

  • I wpłata – do 100 PLN (100% wpłaty);
  • II wpłata – do 200 PLN (50% wpłaty);
  • III wpłata – do 300 PLN (50% wpłaty).

Aby móc z tego skorzystać, należy podczas rejestracji wpisać kod bonusowy STS (BETOMANIA). Przyznany bonus STS przepadnie, jeżeli nie dokonasz obrotu nim w ciągu 7 dni. Szczegóły zostały opisane w regulaminie promocji, który jest dostępny na stronie STS.

Rejestracja z kodem promocyjnym STS

Aby skorzystać z bonusu powitalnego bukmachera STS, należy spełnić określone zadanie podczas rejestracji. Gracz musi wpisać kod promocyjny STS w dedykowanym polu „kod promocyjny” podczas rejestracji nowego konta. Wymagane jest również wyrażenie zgody na udział w promocji przygotowanej przez zakłady bukmacherskie STS. Bonusy aktywowane zostaną po dokonaniu pełnej rejestracji i wpłaceniu pierwszej wpłaty. Wówczas gracz otrzymuje zakład bez ryzyka. W 2023 roku kod promocyjny STS to BETOMANIA.

STS bonus od pierwszego depozytu – 100% do 100 PLN

Zgodnie z regulaminem promocji bonusów od depozytu, tylko w przypadku pierwszej wpłaty gracz otrzymuje 100% wpłaconych środków. Oznacza to, że tyle ile wpłacisz (do kwoty 100 PLN), tyle wróci na Twoje konto bonusowe. Wystarczy przejść do zakładki „Moje Bonusy” i aktywować dodatkowe środki na zawieranie zakładów.

Jak obrócić STS bonus za zadania?

Bonusowe środki trafiają na konto bonusowe w STS. Aby móc je wypłacić, należy obrócić bonus STS zgodnie z regulaminem promocji. Wówczas środki trafią na konto depozytowe i będzie można je wypłacić na konto bankowe lub też dalej nimi obracać w zakładach bukmacherskich STS. Obecnie gracze muszą obrócić kwotą dwukrotnie wyższą niż otrzymany bonus. Bukmacher STS ustalił jako minimalny kurs 1.91. Dla ułatwienia monitorowania obrotu środkami, na koncie gracza widoczna jest stawka, jaka wymagana jest jeszcze do osiągnięcia dwukrotnego obrotu środków bonusowych.

HIT Dnia i Superoferta

Od czasu do czasu w ofercie bukmachera STS pojawiają się także dedykowane zakłady promocyjne. To m.in. HIT Dnia i Superoferta. Wybierając zdarzenia z tego zestawu, można liczyć na podwyższone kursy, co następnie przekłada się na wyższe potencjalne wygrane. W gronie tych zdarzeń najczęściej znajdują się znaczące wydarzenia sportowe. To dodatkowo podnosi atrakcyjność obstawiania zakładów bukmacherskich i zachęca do rejestracji STS.

STS TV

STS zakłady bukmacherskie przygotowały dla graczy dedykowaną telewizję online, gdzie można śledzić różne wydarzenia sportowe. To STS TV. Za jej pośrednictwem bukmacher transmituje wiele meczów i imprez sportowych. Oferta dedykowana jest zarejestrowanym i aktywnym uczestnikom. Ramówka obejmuje m.in.: piłkę nożną (La Liga, Serie A, Bundesliga), koszykówkę (NBA, Euroliga), siatkówkę, tenis ziemny i wiele innych sportów.

Podsumowanie STS kod promocyjny

Bez dwóch zdań warto wpisać STS kod bonusowy podczas rejestracji na stronie bukmachera. Dzięki temu nowi gracze mogą skorzystać z atrakcyjnego pakietu powitalnego, który zwiększa możliwości obstawiania, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka porażki i związanych z nią konsekwencji. Aby otrzymać bonus startowy, należy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny sts – BETOMANIA i wyrazić zgodę na uczestnictwo w promocji.

FAQ

Gdzie na STS jest kod promocyjny?

Kod promocyjny STS znajduje się na stronie internetowej w zakładce z bonusami. W 2024 rok kod bonusowy to BETOMANIA. Ponadto dla ułatwienia graczy, w przypadku rejestracji kod ten automatycznie wklejany jest w dedykowane pole formularza rejestracyjnego. Wszystko po to, aby żaden z klientów STS nie czuł się poszkodowany.

Jak dostać bonus w STS?

Aby otrzymać bonus STS, należy podczas rejestracji wpisać kod BETOMANIA, a następnie wyrazić zgodę na uczestnictwo w ofercie promocyjnej. Kolejnym krokiem jest spełnienie wymogów bonusu w zależności od jego rodzaju. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej bukmachera.