STS bonus na start – jak odebrać 760 PLN?

jak wypłacić bonus sts

Bonusy powitalne to nieodłączny element oferty wszystkich legalnych bukmacherów. To właśnie dzięki nim nowi gracze mają szansę otrzymania dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie oraz zwiększenia swoich wygranych. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera STS, który od dłuższego czasu pozostaje liderem nie tylko pod względem ilości użytkowników, ale i wysokości oferowanych bonusów.

Co więcej, specjalny kod promocyjny STS dostępny na naszej stronie pozwala dodatkowo zwiększyć wartość pakietu promocyjnego dla nowych graczy! Po wpisaniu hasła „BETOMANIA” maksymalny bonus powitalny STS wynosi aż 760 złotych, a gracze uzyskują dostęp do szeregu promocji:

 • 100% bonus od pierwszej wpłaty – do 100 PLN,
 • 50% bonus od drugiej i trzeciej wpłaty o wartości odpowiednio 200 i 300 PLN,
 • Zakład bez ryzyka – 100 PLN.

Bonus startowy po wpisaniu kodu promocyjnego STS

Już proponowany w ramach standardowej oferty STS bonus powitalny stanowi jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku. Warto jednak pamiętać o tym, że legalni bukmacherzy najczęściej dają szansę skorzystania z dodatkowych promocji lub zwiększenia ich wartości, gdy zostanie wpisany specjalny kod promocyjny. STS jest na to najlepszym przykładem. Dla graczy, którzy podczas rejestracji konta podadzą kod bonusowy STS, nie tylko zwiększa się wartość niektórych bonusów, ale otrzymują dostęp do promocji niedostępnych w regularnej ofercie.

Co dokładnie daje w STS kod promocyjny i na co mogą liczyć nowi gracze? Łącznie jest to pakiet aż pięciu bonusów o sumie wartości sięgającej aż 760 PLN. Poniżej dokładnie opisujemy każdy z nich:

Bonus 100 PLN na start

Bonus od pierwszej wpłaty na konto depozytowe to zdecydowanie najpopularniejsza promocja, jaką legalni bukmacherzy zachęcają fanów zakładów wzajemnych do rejestracji. Bonus STS w tym wypadku pozwala zgarnąć nawet 100 złotych na zakłady bukmacherskie. Zasada działania jest tutaj wyjątkowo prosta – bonus 100% oznacza, że wysokość nagrody równa się kwocie zasilenia konta depozytowego. Przykładowo jeśli gracz wpłaci 100 złotych, to drugie tyle bukmacher STS dopisze na jego koncie bonusowym.

Obrót bonusu od depozytu

Należy przy tym pamiętać, że przyznana przez bukmachera STS kwota trafi na konto depozytowe dopiero po wykonaniu regulaminowego obrotu bonusem. Na szczęście w tym wypadku warunki nie są wyśrubowane i z ich spełnieniem nie powinien mieć nikt większych problemów. Aby uwolnić w STS bonus od depozytu należy:

 • Dokonać trzykrotnego obrotu otrzymanym bonusem obstawiając w STS zakłady bukmacherskie,
 • Do obrotu nie wliczają się kupony Betgames i zakłady specjalne HIT DNIA,
 • Minimalny kurs kuponu to 1.91,
 • Do obrotu wliczane są tylko wygrane kupony (poza tymi zamkniętymi wcześniej – Cashout).

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków otrzymana kwota zostanie przeniesiona z konta bonusowego na saldo główne i od tego momentu możliwa będzie wypłata na konto bankowe.

Zakład bez ryzyka

Ubezpieczony zakład to jedna z najciekawszych promocji fanów zakładów bukmacherskich – zarówno początkujących, jak i stałych graczy. Bonus na zakład bez ryzyka pozwala postawić kupon bez obawy o przegranie własnych środków. Co więcej, zwrócona w razie przegranej stawka nie podlega warunkom obrotowym!

Jak odebrać w STS bonus powitalny z kodem promocyjnym?

sts bonus jak wypłacić

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, aby otrzymać szansę na zgarnięcie aż 760 złotych bonusu, należy zarejestrować konto gracza, a w formularzu rejestracyjnym podać specjalny kod „BETOMANIA”. Cały proces został maksymalnie uproszczony i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Oto która instrukcja pokazująca krok po kroku jak założyć konto i wpisać voucher STS:

 • Kliknij link lub baner kierujący na stronę bukmachera STS,
 • Wypełnij formularz – potrzebne będą tylko podstawowe dane osobowe,
 • Kod promocyjny „BETOMANIA” powinien zostać wpisany automatycznie, a jeśli tak się nie stało, wpisz go ręcznie w dedykowanym polu,
 • Aktywuj konto klikając link, który zostanie wysłany na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Przypominamy, że wyżej opisany proces zakładania konta STS nie obejmuje potwierdzenia tożsamości gracza. Konto tymczasowe pozwala obstawiać zakłady sportowe (do 8000 PLN) i korzystać z bonusów na stronie bukmachera, ale do czasu przesłania skanów dowodu osobistego lub paszportu nie będzie możliwa wypłata środków z wygranych kuponów.

Po spełnieniu tych wymagań, wykonaj zadania uprawniające do odebrania 60 PLN bonusu (jest ich 9 i są opisane na stronie bukmachera), a także dokonaj 3 depozytów na kwoty kolejno: min. 100, 200 i 300 PLN, a następnie obróć tymi środkami.

Pozostałe promocje w STS

Oczywiście pakiet powitalny zawsze jest najjaśniejszym punktem oferty bukmachera, ale nie można też zapominać o promocjach dla stałych graczy. Bonusy pozwalające zwiększać kursy bukmacherskie, czy programy lojalnościowe realnie przekładają się na stan salda, dlatego warto na bieżąco śledzić zakładkę z promocjami.