STS bonus na start – jak odebrać 1504 pln?

jak wypłacić bonus sts

Bonusy powitalne to nieodłączny element oferty wszystkich legalnych bukmacherów. To właśnie dzięki nim nowi gracze mają szansę otrzymania dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie oraz zwiększenia swoich wygranych. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera STS, który od dłuższego czasu pozostaje liderem nie tylko pod względem ilości użytkowników, ale i wysokości oferowanych bonusów.

Co więcej, specjalny kod promocyjny STS dostępny na naszej stronie pozwala dodatkowo zwiększyć wartość pakietu promocyjnego dla nowych graczy! Po wpisaniu hasła „BETOMANIA” maksymalny bonus powitalny STS wynosi aż 1504 złote, a gracze uzyskują dostęp do szeregu promocji:

 • 100% bonus od pierwszej wpłaty – do 1200 PLN,
 • Darmowy zakład (freebet STS) o wartości 25 PLN,
 • Zakład bez ryzyka – 239 PLN,
 • Bonus 20 PLN na BetGames,
 • Bonus 20 PLN na sporty wirtualne.

Bonus startowy po wpisaniu kodu promocyjnego STS

Już proponowany w ramach standardowej oferty STS bonus powitalny stanowi jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku. Warto jednak pamiętać o tym, że legalni bukmacherzy najczęściej dają szansę skorzystania z dodatkowych promocji lub zwiększenia ich wartości, gdy zostanie wpisany specjalny kod promocyjny. STS jest na to najlepszym przykładem. Dla graczy, którzy podczas rejestracji konta podadzą kod bonusowy STS, nie tylko zwiększa się wartość niektórych bonusów, ale otrzymują dostęp do promocji niedostępnych w regularnej ofercie.

Co dokładnie daje w STS kod promocyjny i na co mogą liczyć nowi gracze? Łącznie jest to pakiet aż pięciu bonusów o sumie wartości sięgającej aż 1504 PLN. Poniżej dokładnie opisujemy każdy z nich:

Bonus 1200 PLN na start

Bonus od pierwszej wpłaty na konto depozytowe to zdecydowanie najpopularniejsza promocja, jaką legalni bukmacherzy zachęcają fanów zakładów wzajemnych do rejestracji. Bonus STS w tym wypadku pozwala zgarnąć nawet 1200 złotych na zakłady bukmacherskie. Zasada działania jest tutaj wyjątkowo prosta – bonus 100% oznacza, że wysokość nagrody równa się kwocie zasilenia konta depozytowego. Przykładowo jeśli gracz wpłaci 500 złotych, to drugie tyle bukmacher STS dopisze na jego koncie bonusowym.

Obrót bonusu od depozytu

Należy przy tym pamiętać, że przyznana przez bukmachera STS kwota trafi na konto depozytowe dopiero po wykonaniu regulaminowego obrotu bonusem. Na szczęście w tym wypadku warunki nie są wyśrubowane i z ich spełnieniem nie powinien mieć nikt większych problemów. Aby uwolnić w STS bonus od depozytu należy:

 • Dokonać trzykrotnego obrotu otrzymanym bonusem obstawiając w STS zakłady bukmacherskie,
 • Do obrotu nie wliczają się kupony Betgames i zakłady specjalne HIT DNIA,
 • Minimalny kurs kuponu to 1.91,
 • Do obrotu wliczane są tylko wygrane kupony (poza tymi zamkniętymi wcześniej – Cashout).

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków otrzymana kwota zostanie przeniesiona z konta bonusowego na saldo główne i od tego momentu możliwa będzie wypłata na konto bankowe.

Pewne 25 PLN, czyli darmowy zakład STS

bonus sts jak wypłacić

Darmowy zakład to zdecydowanie najczęściej poszukiwana przez graczy promocja. To dzięki niej gracze mają możliwość wzięcia udziału w zakładach bukmacherskich bez konieczności wpłacania żadnego depozytu. W STS freebet przysługuje wszystkim graczom, którzy wpiszą podczas rejestracji specjalny kod bonusowy.

Jak wypłacić freebet?

Darmowe zakłady to bonusy bukmacherskie zawsze podlegają warunkom obrotowym. Dopiero wtedy gracz będzie mógł wypłacić jego wartość na swoje konto bankowe. Aby obrócić bonus STS na darmowy zakład należy:

 • Dokonać trzykrotnego obrotu bonusem w ciągu 10 dni od jego przyznania,
 • W tym celu postawić kupony z minimalnym kursem 1.91,
 • Do obrotu nie wliczają się zakłady Maxikombi, Betgames, Maxikombi i wcześniej zamknięte kupony w ramach opcji Cashout.

Zakład bez ryzyka

Ubezpieczony zakład to jedna z najciekawszych promocji fanów zakładów bukmacherskich – zarówno początkujących, jak i stałych graczy. Bonus na zakład bez ryzyka pozwala postawić kupon bez obawy o przegranie własnych środków. Co więcej, zwrócona w razie przegranej stawka nie podlega warunkom obrotowym!

Aby otrzymać bonus, wystarczy założyć konto w serwisie STS i wpłacić depozyt o wartości przynajmniej 10 PLN. Co więcej, ubezpieczony zakład STS łączy się z pozostałymi promocjami powitalnymi.

Bonus 20 PLN na BetGames

Na powyższych promocjach w STS bonusy się nie kończą. Bukmacher przygotował także dwie propozycje dla graczy, którzy chcą sprawdzić ofertę zakładów wykraczającą poza klasyczny sport. Pierwszą z nich jest bonus o wartości 20 złotych na gry karciane. W praktyce oznacza to kolejne ubezpieczone zakłady bukmacherskie. STS w tym wypadku zwraca do 20 PLN za przegrane kupony SOLO na Betgames z kursami nie mniejszymi niż 1.90. Co ważne, otrzymanego zwrotu nie trzeba obracać!

Bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Kolejna szansa na ubezpieczenie kuponu to cashback na sporty wirtualne. Zasady są podobne do tych opisanych powyżej. Warto też podkreślić, że w przypadku tej promocji gracz może postawić także kupon AKO, jednak kwota zwrotu podlega już warunkom obrotowym. Aby wypłacić zwrot, należy dokonać trzykrotnego obrotu na kuponach z kursem nie mniejszym niż 1.91.

Jak odebrać w STS bonus powitalny z kodem promocyjnym?

sts bonus jak wypłacić

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, aby otrzymać szansę na zgarnięcie aż 1504 złotych bonusu, należy zarejestrować konto gracza, a w formularzu rejestracyjnym podać specjalny kod „BETOMANIA”. Cały proces został maksymalnie uproszczony i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Oto która instrukcja pokazująca krok po kroku jak założyć konto i wpisać voucher STS:

 • Kliknij link lub baner kierujący na stronę bukmachera STS,
 • Wypełnij formularz – potrzebne będą tylko podstawowe dane osobowe,
 • Kod promocyjny „BETOMANIA” powinien zostać wpisany automatycznie, a jeśli tak się nie stało, wpisz go ręcznie w dedykowanym polu,
 • Aktywuj konto klikając link, który zostanie wysłany na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Przypominamy, że wyżej opisany proces zakładania konta STS nie obejmuje potwierdzenia tożsamości gracza. Konto tymczasowe pozwala obstawiać zakłady sportowe (do 8000 PLN) i korzystać z bonusów na stronie bukmachera, ale do czasu przesłania skanów dowodu osobistego lub paszportu nie będzie możliwa wypłata środków z wygranych kuponów.

Pozostałe promocje w STS

Oczywiście pakiet powitalny zawsze jest najjaśniejszym punktem oferty bukmachera, ale nie można też zapominać o promocjach dla stałych graczy. Bonusy pozwalające zwiększać kursy bukmacherskie, czy programy lojalnościowe realnie przekładają się na stan salda, dlatego warto na bieżąco śledzić zakładkę z promocjami. Co aktualnie przygotował STS dla swoich użytkowników?

Zaproś kumpla – To klasyczna promocja dająca szansę otrzymania dodatkowych środków na grę w zamian za polecanie oferty STS swoim znajomym. Bonus jest o tyle atrakcyjny, że 50 PLN otrzymuje zarówno osoba polecająca, jak i zaproszona!

Cashout – Dzięki tej opcji gracze mają szansę wcześniejszego zamknięcia kuponu i wypłaty części przewidywanej wygranej. Uwaga: bukmacher udostępnia cashout tylko wtedy, gdy na kuponie nie znajduje się żadne przegrane zdarzenie.

Strefa VIP – W ofercie STS nie zabrakło też programu lojalnościowego. Tutaj jednak zasady różnią się od tego co oferuje konkurencja. Do Strefy VIP przystępują bowiem wyłącznie gracze zaproszeni przez bukmachera. Aby tak się stało, należy wykazywać się dużą aktywnością i regularnie korzystać z dostępnych bonusów. Warto o to się postarać, gdyż przynależność do klubu VIP pozwala zgarnąć między innymi bilety na mecze piłkarskiej Reprezentacji Polski!