Sevilla – Rayo Vallecano typy i analiza (29.10.2022)

Sevilla Rayo Vallecano typy bukmacherskie

Kilka tygodni temu w Sevilli miało miejsce prawdziwe trzęsienie ziemi. Ze swoim stanowiskiem pożegnał się Julen Lopetegui, a misję wyciągnięcia drużyny z kryzysu powierzono Jorge Sampaoliemu. Kilka pierwszych tygodni Argentyńczyka w stolicy Andaluzji daje spore nadzieje na poprawę. Czy kolejny krok ku lepszemu zostanie wykonany podczas zmagań z Rayo Vallecano?

Sevilla – Rayo Vallecano. Typy bukmacherskie

Dla przeciętnego obstawiającego proces znalezienia ciekawych propozycji na podobne spotkanie może okazać się bardzo wymagający. Wtedy z pomocą przychodzą Sevilla – Rayo Vallecano typy, które prezentujemy poniżej:

Siermiężny futbol

Opowieści o pięknej i płynnej grze na hiszpańskich boiskach można sobie w niektórych przypadkach włożyć już między przysłowiowe bajki. Jednym z modelowych przykładów takiego zespołu jest Sevilla. Podopieczni Jorge Sampoliego przodują w statystyce najczęściej napominanych drużyn, tak więc wielce prawdopodobne, że otrzymają w tym meczu nieco więcej kartek niż goście.

Dziurawa defensywa

Jedną z głównych przyczyn tak niskiej pozycji Sevilii w tabeli jest kiepska postawa ich obrońców. W jedenastu rozegranych meczach defensorzy Sevillistas dopuścili do utraty aż osiemnastu goli. Jest to trzeci najgorszy wynik w całej La Liga. Gracze linii ataku Rayo nie powinni więc mieć problemów z pokonaniem golkipera drużyny przeciwnej.

Nieoczywisty bohater

Isi Palazon występuje w barwach ekipy z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán od sezonu 2019/2020. Jako pomocnik nie wykręcił może jakichś zawrotnych liczb, ale zawsze określano go mianem gracza solidnego. Przez paroma dniami podczas pojedynku z Cadiz jego konto wzbogaciło się o gola oraz asystę. Czy w kolejnym ligowym starciu zadziała tzw. prawo serii? Mamy taką nadzieję.

Bramkowe popołudnie w Andaluzji

Analiza kilku wcześniejszych bezpośrednich spotkań pomiędzy obiema ekipami pozwala mocno wierzyć w to, że Sevilla – Rayo Vallecano zakłady bukmacherskie na więcej niż 2.5 bramki mają zdecydowaną rację bytu. W sześciu z dziesięciu takich pojedynków podobna linia została przekroczona. Czemu zatem nie miałoby się to stać po raz kolejny, kiedy szczególnie gospodarze punktów potrzebują niczym tlenu?

Aktualna forma Sevilli

Kalendarz gier nie był ostatnio zbyt łaskawy dla zespołu ze stolicy Andaluzji. Na przestrzeni paru minionych tygodni Sevilla mierzyła się bowiem z takimi solidnymi ekipami jak Borussia Dortmund, Athletic Bilbao czy też FC Barcelona. Niestety w żadnym z tych meczów komplet oczek nie trafił na konto Los Nervionenses. Pora więc chyba na odwrócenie złej karty.

Aktualna forma Rayo Vallecano

Kilkubramkowe zwycięstwo nad Cadiz w poprzedniej kolejce rozbudziło z pewnością apetyty wszystkich fanów Rayo. Rodzi się więc zasadnicze pytanie, czy wysoką dyspozycję uda się podtrzymać. Wszak po drugiej stronie boiska znajdzie się rywal, którego pokonanie wcale nie będzie zbyt proste.

Kursy bukmacherskie Sevilla – Rayo Vallecano

Mimo iż to Rayo zajmuje wyższą pozycję w tabeli La Liga, to zdaniem bukmacherów faworytami tej rywalizacji są gospodarze. Kurs na ich triumf jest w tym momencie równy 1.85.

Wbrew pozorom ewentualne zwycięstwo Los Vallecanos nie jest wcale scenariuszem absolutnie oderwanym od rzeczywistości. Warto więc pamiętać, że taki zakład opatrzony jest kursem 4.25.

Pośrodku tych dwóch wartości jest remis (3.40). Ostatnia bezpośrednia potyczka pomiędzy obiema ekipami skończyła się właśnie takim rezultatem. Czemu więc nie miałoby się tak stać ponownie?

Gdzie najlepszy kurs na mecz Sevilla – Rayo Vallecano?

Rzecz jasna najwyższe Sevilla – Rayo Vallecano kursy bukmacherskie można znaleźć w ofercie bukmachera STS.

Gdzie oglądać mecz Sevilla – Rayo Vallecano?

Z meczu Sevilla – Rayo Vallecano transmisja będzie dostępna na antenach stacji Canal + Sport 2.

Gdzie i kiedy odbędzie się mecz Sevilla – Rayo Vallecano?

Miejscem rozgrywania tego spotkania będzie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli. Pierwszy gwizdek zaplanowano punktualnie o 18:30 w dniu 29 października 2022 roku.