Wszyscy indywidualnie, a teraz także zbiorowo, byliśmy w stanie być długoterminowymi, zyskownymi obstawiaczami.

Postanowiliśmy połączyć nasze umiejętności, aby zebrać całą naszą wiedzę na temat zakładów w jednym miejscu.

Mamy wszystkich ekspertów i zasoby, aby stworzyć najlepszą społeczność dla typerów.

Nasza wizja

Chcemy być społecznością, a nie tylko stroną z zakładami bukmacherskimi. Platformą do nauki, a nie tylko serią artykułów.

Nie próbujemy być tylko blogiem bukmacherskim, chcemy być TYM blogiem bukmacherskim.

Aby to osiągnąć, będziemy słuchać. Jeśli chcesz coś doradzić, chciałbyś napisać konkretny artykuł lub po prostu potrzebujesz szybkiej odpowiedzi – pytaj. To jest nasza pasja. Skontaktuj się z nami za pomocą tego adresu email – najtypy@gmail.com.

Każdego dnia będziemy udzielać porad, analizować systemy, oferować opinie społeczności i komunikować się z wieloma ważnymi graczami w tej globalnej społeczności zakładów sportowych. Wszystko po to, aby dostarczyć Ci to, co najlepsze. Naszą wizją jest przebicie się przez szum.

Myślimy, że możemy dodać wartość, dać spostrzeżenia i porady, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Chcemy, abyś był tego aktywnym uczestnikiem.

Zbudujmy tę społeczność bukmacherską.

Nasz cel

Nasz cel jest prosty. Zidentyfikować i zaprezentować najlepsze informacje, porady i strategie, które pomogą Ci być długoterminowo rentownym graczem zakładów sportowych. Zbudować wartościowy portal bukmacherski.

Dla początkujących i ponad 20-letnich profesjonalistów, nasza zawartość będzie obejmować od podstaw do najbardziej zaawansowanych pojęć.

Mamy nadzieję, że się do nas przyłączysz. Zapraszamy Cię do dołączenia do nas jako czytelnik, jako część tej nowej społeczności lub jako współtwórca.