Francja – Australia typy i analiza (22.11.2022)

Francja - Australia

Grzechem byłoby nie wymieniać aktualnych mistrzów świata w gronie głównych kandydatów do ponownego sięgnięcia po tytuł. Nim jednak nadejdą zmagania o czołowe miejsca na mundialu, to trzeba jeszcze udanie przejść fazę grupową. Czy ten etap rywalizacji Trójkolorowi rozpoczną od zwycięstwa? Sprawdźcie analizę pojedynku Francja – Australia.

Francja – Australia typy bukmacherskie

Niezwykle istotne z perspektywy obstawiającego jest to, aby wertując ofertę bukmacherską dokonać najlepszego z możliwych wyborów. Pomóc mogą w tym m.in. Francja – Australia zakłady bukmacherskie, które zostaną przedstawione poniżej:

Francuskie bombardowanie

Chyba nikt, kto ma choćby śladowe pojęcie o futbolu, nie wierzy w to, że podopieczni Grahama Arnolda zdołają nawiązać równorzędną walkę z Francuzami. Należy się raczej przygotować na przysłowiową grę do jednej bramki. Tej bramki na 99% będzie strzegł australijski golkiper, a liczba goli, które wpuści, wyniesie przynajmniej trzy. To powinien być zresztą najniższy wymiar kary (powyżej 2.5 gola – 1.64).

Zagrożenie płynie z boku

O tym, że grę Les Tricolores cechuje spora dominacja nad boiskowymi wydarzeniami, wie zapewne każdy mający sposobność obserwować kiedykolwiek ich poczynania. Bardzo często ataki bocznymi strefami boiska przerywane są poprzez wybicia poza linie boczne oraz końcowe. Dla Australijczyków jedyną opcją na odpieranie ataków rywali może być właśnie przyjęcie podobnej strategii. Licznik kornerów po końcowym gwizdku będzie więc zapewne wskazywał całkiem okazałą ilość tych stałych fragmentów gry. Dziesięć to absolutne minimum. 

Bez wytchnienia

Zdobycie przez Francuzów psychologicznej przewagi nad głównymi konkurentami do złota może być celem tej drużyny już w pierwszym ze spotkań grupowych. Prawdopodobne jest, że rozwiązanie worka z bramkami byłoby dużo łatwiejsze w pojedynku z Tunezją, ale także Australijczycy muszą mieć się na baczności przez pełne 90. minut. Gracze przednich formacji Les Bleus są na tyle ofensywnie usposobieni, że trafienie w każdej z połów tej rywalizacji powinno być dla nich przysłowiową bułką z masłem (Francja strzeli gola w obu połowach – 1.87).

Spory ciężar

O aferze obyczajowej z udziałem Karima Benzemy sprzed kilku lat w ekipie Les Coqs pamiętają już tylko nieliczni. Skupienie się wyłącznie na dokonaniach gracza Realu Madryt jest jednak w pełni uzasadnione. Wszak Złotej Piłki nie dostaje się raczej za darmo, prawda? To naturalne, że oczy większości kibiców na mundialu w Katarze będą zwrócone właśnie w kierunku piłkarza Królewskich. Ciężar, jaki znajdzie się na barkach 34-latka, będzie ogromny. Może on go jednak zrzucić już w trakcie starcia z Australią. Wystarczy „tylko” trafić do siatki. To akurat w przypadku gracza tej klasy nie powinno być wielkim problemem.

Aktualna forma Francji

Okres od początku czerwca do końca września to czas, o którym każdy kibic reprezentacji Francji chciałby z pewnością jak najszybciej zapomnieć. Na przestrzeni tych trzech miesięcy aktualni mistrzostwie świata zdołali bowiem wygrać zaledwie jedno spotkanie! Tego typu występy zdecydowanie nie przystoją tak uznanej drużynie, jak Les Bleus. Ekipa ta na wielkie międzynarodowe turnieje potrafi się jednak niemal zawsze zmobilizować. Podobnie będzie zapewne także i tym razem.

Aktualna forma Australii

Dla Australijczyków wspomniany wyżej kwartał to dla odmiany coś, na czym zbudowano wiarę kibiców w odniesienie sukcesu na mundialu. Chodzi tu w głównej mierze o czerwiec. To wtedy reprezentacja z kraju kangurów przypieczętowała bowiem swój piąty awans z rzędu na turniej rangi mistrzostw świata. Przed czterema laty rywalizacja dla popularnych Socceroos zakończyła się na fazie grupowej. Czy w 2022 roku nastąpi powtórka? Tego dowiemy się już niebawem.

Kursy bukmacherskie Francja – Australia

Wielkim zaskoczeniem nie jest chyba fakt, iż legalni polscy bukmacherzy widzą wyraźnego faworyta tej potyczki w reprezentacji dowodzonej przez Didiera Deschampsa. Kurs na triumf Trójkolorowych w ofercie STS jest w tym momencie równy 1.24.

Dużo atrakcyjniej z punktu widzenia obstawiającego prezentuje się na pewno wysokość kursu na ewentualny remis (6.05).

Co natomiast z ewentualną wygraną Australijczyków? Takie sensacyjne rozstrzygnięcie wyceniono na 12.50. Trzeba sobie jednak otwarcie powiedzieć, że szanse na taki przebieg zdarzeń są właściwie równe zeru.

Gdzie najlepszy kurs na mecz Francja – Australia?

Najwyższe kursy na to spotkanie oferuje oczywiście bukmacher STS.

Gdzie oglądać mecz Francja – Australia?

Z pojedynku Francja – Australia transmisja będzie dostępna na antenach stacji TVP 1 oraz TVP Sport.

Gdzie i kiedy odbędzie się mecz Francja – Australia?

Start zmagań na Al Janoub Stadium zaplanowano na godz. 20:00 w dniu 22 listopada bieżącego roku.