Fortuna – jak uzyskać bonus?

Fortuna bukmacher

Oferta zakładów, kursy, obsługa płatności, promocje bukmacherskie oraz wysokość bonusów powitalnych. To kilka najważniejszych aspektów, na które zwracają uwagę klienci, szukając idealnego bukmachera. Dla gracza stawiającego pierwsze kroki w świecie zakładów wzajemnych szczególnie istotna powinna być ostatnia z wymienionych kwestii. Czy w ofercie Fortuny istnieje zatem bonus dla nowych graczy i jak go szybko i sprawnie uzyskać? O tym w kilku kolejnych akapitach.

Fortuna Bonus początkowy

Nie ilość, a jakość. To stare polskie porzekadło wydaje się niemal skrojone pod aktualną ofertę bonusową Fortuny. Pakiet powitalny (początkowy) tego bukmachera składa się bowiem z zaledwie dwóch elementów – bonusu bez depozytu 20 PLN oraz zakładu bez ryzyka do kwoty 600 PLN.

Na pierwszy rzut oka podobne propozycje nie pozwalają zaliczać Fortuny do krajowej czołówki pod względem tego, co oferuje się nowym klientom. Istnieją bowiem takie firmy, które proponują na start grubo ponad 2000 bądź 3000 PLN. 

Gdzie tkwi zatem haczyk niezwykłej popularności oferty powitalnej Fortuny? Na palcach jednej ręki można policzyć bukmacherów, których bonusy startowe nie są obwarowane wymagającymi warunkami obrotu. Fortuna jest więc jednym z niewielu podmiotów wyciągających do klienta pomocną dłoń. 

Kod promocyjny w Fortunie

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, każdy nowy klient jest uprawniony do odbioru bonusu powitalnego. By tak się jednak stało, podczas dość prostego procesu rejestracyjnego w wyznaczonym do tego miejscu należy wpisać specjalny kod promocyjny. Ten kod to Fortuna600.

Nie można o tym zapomnieć, w przeciwnym razie atrakcyjna oferta powitalna może przejść mu tuż obok nosa. 

Bonus bez depozytu w Fortunie

Ekstra środki tuż po rejestracji konta zupełnie za darmo? Z taką inicjatywą do swoich nowych klientów wychodzi bukmacher Fortuna. 

Trzeba przyznać, że aktualnie na podobny krok decyduje się bardzo niewielka liczba podmiotów oferujących swoje usługi na rynku zakładów wzajemnych. Co należy więc zrobić, aby freebet 20 PLN trafił na nasze konto?

Sprawa jest bardzo prosta. Pierwszym krokiem jest wykonanie pełnej rejestracji. Oprócz uzupełnienia podstawowych danych osobowych zalicza się do niej m.in. wgranie skanu dowodu tożsamości oraz dodanie do konta gracza rachunku bankowego, który to rachunek będzie służył do obsługi płatności. 

Gdy odpowiedni dział obsługi klienta pozytywnie zweryfikuje wszystkie zamieszczone informacje, to do konta zostanie przypisane wspomniane 20 PLN pod postacią specjalnej wirtualnej waluty. Mowa tu konkretnie o punktach Fortuna Klub Plus. Po wymienieniu ich na gotówkę w Sklepie Gracza nic nie będzie stało już na przeszkodzie do zawarcia premierowego zakładu.

Co niezwykle istotne, kwotę ewentualnej wygranej można od razu wypłacić. Nie istnieje bowiem żaden wymóg obrotu. Sytuacja jak na polskie podwórko wręcz niespotykana, za co należą się bez wątpienia ogromne słowa pochwały w kierunku Fortuny.

Fortuna – zakład bez ryzyka

600 PLN bez ryzyka na start? Nic specjalnego, prawda? Pogląd zmienia się jednak diametralnie po dokładnym prześledzeniu regulaminu promocji. Okazuje się bowiem, że drugi z elementów oferty powitalnej Fortuny także nie posiada konkretnych wymogów obrotu.

W telegraficznym skrócie wygląda to tak, że w przypadku braku pozytywnego rozstrzygnięcia pierwszego z zakładów zawartych po wykonaniu kompletnej rejestracji całość zainwestowanej kwoty wraca wprost na konto gracza. Maksymalna stawka takiego zakładu to 600 PLN.

Brak minimalnej stawki pojedynczego zakładu, brak określonego kursu AKO, a także brak choćby jednokrotnego obrotu wpłaconymi środkami. 3 X BRAK? 3 X na TAK! Każdy zainteresowany klient powinien być zadowolony z warunków promocji, jakie proponuje Fortuna. Co do tego nikt nie ma chyba najmniejszych wątpliwości.

Opinia o bonusach w Fortunie

Długa obecność na rynku wiąże się oczywiście z licznymi zmianami także w sferze oferowanych bonusów. Warto na pewno mieć na uwadze fakt, iż oferta bonusowa Fortuny nie ogranicza się wyłącznie do pakietu powitalnego. Oprócz wymienionych propozycji, na coś specjalnego od bukmachera mogą liczyć także wierni i stali klienci.

Największą popularnością cieszą się takie bonusy jak:

  • Happy Hours (gra bez podatku)
  • Ekspert + (wielka kasa za poprawne wytypowanie rezultatów kilku bądź kilkunastu meczów)
  • Godziny Mistrzów (zabezpieczenie 50% stawki kuponu)
  • AKO bonusy (określony procent dodawany do wygranej w przypadku tworzenia zakładów akumulowanych)

Zamieszczanie w ofercie bonusów to jedno, jednak odbiór ich przez użytkowników to już kwestia zupełnie odrębna. Jak więc prezentują się opinie losowo wybranych klientów? Oto kilka najciekawszych wypowiedzi:

“Nie ukrywam, że pierwsze, na co zwracam uwagę podczas wyboru nowego bukmachera to atrakcyjna oferta powitalna. Bez chwili zawahania wybrałem więc Fortunę, gdy dowiedziałem się, że można pograć u nich zakład bez ryzyka.”

“Oferta powitalna bez wymogu obrotu? Jakby każdy buk tak traktował nowych klientów, to świat byłby piękniejszy.”

“Kto nie lubi dostawać ekstra kasy za nic? Freebety to niestety u polskich buków rzadkość, nad czym bardzo ubolewam. Ja akurat mam takie szczęście, że z takich darmowych środków udaje mi się wykręcać naprawdę wysokie wygrane. Tak też było i w tym przypadku. Dzięki Fortuno!”

“Muszę przyznać, że trochę się zawiodłem na Fortunie, bo jeszcze niedawno ich oferta powitalna składała się z trzech bonusów, a teraz zostało już tylko dwa. Mimo to warunki obrotu, a właściwie ich brak wszystko rekompensują. Konkurencja mogłaby brać przykład, jak zachęcać klientów do korzystania ze swoich usług.”

“Bonus powitalny na zaledwie 600 PLN? Moja pierwsza myśl była taka, że oferta Fortuny na start wygląda bardzo blado. Wystarczyło się jednak wczytać w dokładne zasady tej promocji, aby dojść do wniosku, że równie atrakcyjnej opcji próżno szukać na rodzimym rynku bukmacherskim. Brawo!”

“Dla kogoś z takim brakiem farta w obstawianiu zakład bez ryzyka to wręcz zbawienie. Całe szczęście, że te zainwestowane 150 PLN z powrotem trafiło na moje konto. Do stworzenia kolejnego kuponu przygotuję się nieco lepiej. Miejmy nadzieję, że wtedy szczęście już dopisze.”

Co nasuwa się na myśl po krótkiej lekturze opinii wystawianych przez osoby, które miały sposobność korzystać z usług Fortuny? Gdy zadba się o klienta już na starcie przygody z firmą, to o jego lojalność i zyski nie ma się już co martwić. 

Oby w przyszłości podobna strategia przyświecała także pozostałym podmiotom obecnym na polskim rynku. Korzyści odczują wtedy obie zainteresowane strony – zarówno bukmacherzy, jak i sami gracze.