forBET opinie – aktualna recenzja oraz bonus 2480 PLN

forbet opinie

Bukmacher forBET działa nieprzerwanie od 2016 roku i w tym zdążył wypracować w branży solidną pozycję. Co prawda pod względem popularności wciąż traci do rynkowej czołówki, to na pochwałę zasługuje atrakcyjna oferta, którą potwierdzają pozytywne opinie graczy.

Jak forBET wypada na tle innych legalnych bukmacherów i za co doceniają go fani zakładów wzajemnych? Dziś dokładnie przeanalizujemy to jak prezentuje się w forBET oferta dla nowych i stałych graczy, a także to, co uważają o niej sami użytkownicy.

forBET zakłady bukmacherskie – opinie

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że forBET jest jednym z legalnych bukmacherów i zapewnia swoim graczom odpowiedni poziom bezpieczeństwa. To ważne z tego względu, iż udział w zakładach wzajemnych na platformach, które nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów, uznawany jest za przestępstwo skarbowe.

Warto też dodać, że legalny bukmacher forBET posiada zezwolenie nie tylko na organizację zakładów online, ale też poprzez punkty stacjonarne. ForBET co prawda nie posiada największej sieci lokali, jednak wielu graczy z pewnością docenia tradycyjną formę obstawiania wydarzeń sportowych. Mimo to zdobywane przez forBET opinie w zdecydowanej większości dotyczą oferty dostępnej na stronie internetowej bukmachera.

To właśnie w serwisie forBET gracze z łatwością skorzystają z pełnej oferty bonusów bukmacherskich, a także wysokich kursów na zakłady live oraz prematch. Wspomnieliśmy o tym, że forBET oferuje swoje usługi od 2016 roku, ale trzeba podkreślić, że w tym czasie stale się rozwija i zyskuje coraz większy udział w polskim rynku zakładów wzajemnych. Dowodem na to jest nowoczesna platforma internetowa, która już dawno nie ma nic wspólnego ze znają sprzed kilku lat dość ubogą propozycją – zwłaszcza pod kątem zakładów na żywo. Co więcej, gracze mogą korzystać z pełnej oferty z poziomu aplikacji mobilnej.

Opinie o ofercie na zakłady bukmacherskie

Użytkownicy serwisu forBET z pewnością nie mogą narzekać na ilość dostępnych dyscyplin sportowych oraz samą obszerność rynków zdarzeń. W ofercie znajduje się aktualnie ponad 20 różnych sportów – zaczynając od tych najpopularniejszych, jak piłka nożna, koszykówka i siatkówka, kończąc na zakładach dotyczących snookera, krykieta, czy piłki wodnej. Na pochwałę zasługuje zdecydowanie oferta na piłkę nożną, gdzie poza najmocniejszymi ligami i turniejami forBET regularnie proponuje zakłady sportowe na rozgrywki z każdego zakątka świata.

Warto też dodać, że forBET inwestuje regularnie w rozwój polskiego żużla, a co za tym idzie, z wyjątkową dbałością podchodzi do zakładów sportowych przygotowanej z myślą o fanach tej dyscypliny. Przekłada się to na ilość dostępnych zawodów oraz dodatkowe opcje podczas obstawiania – na przykład typowanie z wykorzystaniem handicapów.

Bukmacher forBET nie pozostaje w tyle także pod kątem coraz popularniejszych zakładów na e-sport. Gracze znajdą tutaj między innymi typy na CS:GO, League of Legends, Dota2, czy Starcraft II.

Kursy bukmacherskie w forBET

Oczywiście sama obszerność rynków zdarzeń nie wystarczy, gdyż gracze liczą przy tym na wysokie kursy. W tej kwestii forBET zdążył sobie wypracować silną markę wśród legalnych polskich bukmacherów, a jego kursy uznawane są za jedne z najatrakcyjniejszych na rynku. W przypadku forBET to przede wszystkim zasługa przystępnych prowizji, które zasługują na pochwałę zwłaszcza w przypadku zakładów bukmacherskich na najpopularniejsze piłkarskie ligi świata – Premier League, Serie A, Bundesligę oraz La Liga. Bardzo dobrze prezentuje się także oferta na Ligę Mistrzów i Ekstraklasę, gdzie prowizja jest naprawdę atrakcyjną propozycją.

W tej kwestii opinie graczy są praktycznie jednogłośne, a wysokością kursów oferta bukmachera forBET dorównuje rynkowym liderom.

Bonus powitalny forBET – opinie

forbet bukmacher opinie

Jednym z głównych powodów wpływających na rosnącą popularność, jaką cieszy się oferta forBET jest atrakcyjny bonus powitalny. To właśnie pakietem na start bukmacher stara się nakłonić nowych klientów do rejestracji konta i trzeba przyznać, robi to bardzo dobrze.

W forBET bonus powitalny składa się bowiem aż z trzech różnych promocji, a są to:

  • 14 dni na udział w zakładach bukmacherskich bez płacenia podatku,
  • Do 2000 złotych dodatkowych środków naliczanych od pierwszej wpłaty depozytu na konto gracza,
  • MaxiZysk do 200 PLN, czyli bonus dwukrotnie zwiększający wygraną po drugim depozycie.

Co więcej, po wpisaniu specjalnego kodu bonusowego „BETOMANIA” wartość bonusów z oferty bukmachera zostaje co jakiś czas zwiększana.

Warunki obrotowe

Należy jednak pamiętać o tym, że w przypadku bonusów powitalnych liczy się nie tylko wysokość nagrody, ale też warunki obrotowe, jakimi została obarczona. Do momentu ich spełnienia, w większości wypadków nie można wypłacić bonusu na konto bankowe.

W tej kwestii pojawiają się pierwsze neutralne opinie użytkowników. O ile same warunki nie są wygórowane, gdyż jest to dwukrotny obrót bonusem na kuponie z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym 2.50, to wcześniej konieczne będzie odblokowanie samego bonusu. Aby to zrobić, trzeba obrócić jeden raz całą kwotę pierwszego depozytu obstawiając dostępne w forBET zakłady bukmacherskie.

Strona internetowa i aplikacja mobilna forBET

Serwis internetowy forBET

Mimo posiadania sieci punktów stacjonarnych forBET to przede wszystkim bukmacher internetowy dlatego też główny nacisk kładzie na rozwój oferty oferowanej na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. Co ważne, obie te platformy zbierają najczęściej pozytywne opinie graczy.

Na pierwszy rzut oka serwis prezentuje się mniej nowocześnie od propozycji niektórych konkurentów (na przykład STS oraz Betclic), ale trzeba przyznać, że na stronie bukmachera nie brakuje najpotrzebniejszych funkcji, a całość jest łatwa w obsłudze.

Na pochwałę zasługuje szybki dostęp do statystyk sportowych, a także wyszukiwarka kursów, która zdecydowanie ułatwia zawieranie zakładów wzajemnych. Ciekawym rozwiązaniem na stronie forBET jest Betmarket, czyli zakładka z kuponami obstawianymi przez pozostałych użytkowników. Dzięki niej gracze mogą przeglądać swoje propozycje, a nawet tworzyć identyczne kupony. Warto też dodać, że wyświetlane zakłady możemy filtrować pod kątem ilości zdarzeń wybranych z oferty forBET lub dacie wygaśnięcia.

Aplikacja forBET na urządzenia mobilne

forbet opinie forum

Oczywiście jak na internetowego bukmachera przystało, gracze mogą skorzystać z wygodnej aplikacji forBET na urządzeniach mobilnych. To właśnie dzięki niej bez konieczności włączania przeglądarki internetowej dla każdego użytkownika dostępna jest pełna oferta zakładów forBET z poziomu smartfona. Nie zabrakło tutaj też zakładów na żywo, dobrze znanego z konkurencyjnych aplikacji match trackera oraz możliwości udziału we wszystkich promocjach forBET.

Aplikacja mobilna bukmachera forBET jest wysoko oceniana przez użytkowników także ze względu na opcję dokonywania szybkich wpłat depozytów, a nawet wcześniejszego zamykania kuponów, czyli tak zwanego cashout’u. Warto dodać, że forBET mobile to opcja dostępna zarówno na smartfony z systemami iOS, jak i Android, a przy tym nic nie kosztuje.

Metody płatności

Opinie aktywnych graczy w dużej mierze dotyczą też dostępnych metod płatności. Mimo iż strona nie wygląda na najnowocześniejszą propozycję, to forBET przygotował zakładkę wpłat wyjątkowo starannie. Gracze mogą dokonywać depozytów między innymi za pośrednictwem systemów PayU, Dotpay oraz Tpay. Oznacza to, że wpłaty realizowane są w czasie rzeczywistym i nie trzeba czekać na zaksięgowanie środków. W przypadku szybkich płatności minimalna kwota depozytu wynosi tylko 1 PLN.

Podsumowanie

Oferta forBET to solidna propozycja, która zachęci zarówno początkujących, jak i profesjonalnych typerów. Cieszy szeroka oferta zakładów sportowych, którą urozmaicają wirtualne sporty i atrakcyjne bonusy powitalne. Zarówno poziom wykonania strony internetowej, aplikacji, jak i dostępne metody wpłat depozytów nie dają powodów do narzekań. Jedyny słaby punkt w ofercie forBET to konieczność odblokowania bonusu od depozytu, gdyż u konkurencji dzieje się to najczęściej automatycznie. Trzeba jednak pamiętać, że bukmacher przygotował wyjątkowo atrakcyjny pakiet powitalny, zatem dodatkowe warunki obrotowe znajdują po części swoje uzasadnienie.