Forbet bonus – odbierz 200 zł bez ryzyka na start!

forbet bonus powitalny

Praktycznie każdy legalny bukmacher posiada w swojej ofercie atrakcyjną zachętę dla nowych graczy, czyli bonus powitalny. ForBET w tej kwestii nie pozostaje w tyle i przygotował specjalny pakiet, który dodatkowo każdy z graczy może ulepszyć, wpisując kod promocyjny uprawniający do odbioru wyższego bonusu. Poniżej przeanalizujemy to jak prezentuje się oferta bukmachera forBET, kod promocyjny, a także warunki obrotu dla każdego z bonusów.

Warto jednak już na samym początku podkreślić, że maksymalną wartość bonusu na start opisywanego w tym artykule daje kod promocyjny forBET „BETOMANIA”. Z jakich promocji skorzystają nowi gracze?

Jakie bonusy aktywuje kod promocyjny forBET?

Nowi użytkownicy, którzy wpiszą podczas rejestracji na stronie forBET kod promocyjny mogą liczyć na bonus powitalny o wartości wynoszącej nawet 2480 złotych. Cały pakiet na start dla graczy posiadających kod promocyjny forBET to:

 • Gra bez podatku przez 14 dni,
 • Do 2080 PLN bonusu od pierwszej wpłaty,
 • MaxiZysk od drugiej wpłaty do 200 PLN,
 • Zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN.

Kod promocyjny forBET w 2022 roku

W przeciwieństwie do wielu legalnych bukmacherów forBET kody promocyjne udostępnia wyłącznie na witrynach partnerskich. Oznacza to, że nie znajdziemy ich bezpośrednio na stronie internetowej iforbet.pl.

Przykładem na to jest unikalny kod promocyjny „BETOMANIA”, po którego wpisaniu wartość pakietu powitalnego wzrasta aż do 2480 złotych, a przy tym pozwala skorzystać z dostępnych w standardowej ofercie promocji forBET. Kod bonusowy wystarczy wpisać podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, a wszystkie profity dla nowych graczy zostaną automatycznie przypisane do konta gracza.

ForBET: Bonusy powitalne w 2022 roku

forbet bonus

Musimy przyznać, że bukmacher forBET przygotował naprawdę konkurencyjną i atrakcyjną ofertę na start. ForBET aktualnie zachęca nowych użytkowników aż trzema standardowymi bonusami, a na tym propozycja legalnego bukmachera się nie kończy, gdyż działają tu także kody promocyjne! Oto pełen pakiet powitalny:

14 dni bez podatku

Jak już wspomnieliśmy standardowy bonus powitalny forBET został podzielony na trzy etapy. Pierwszym z nich jest wyjątkowa promocja pozwalająca nowym graczom obstawianie zakładów bukmacherskich bez podatku aż przez 14 dni. Jak to działa? Ze względu na obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych, każda stawka kuponu zostaje pomnożona przez 0,88, a pozostałą część legalni bukmacherzy zobowiązani są do odprowadzania na rzecz Skarbu Państwa.

Dzięki promocji 14 dni bez podatku forBET przez dwa tygodnie pokrywa ten podatek z własnej kieszeni. Co więcej, pozwala na tym nawet zarobić jeszcze więcej, gdyż zamiast zwracać równowartość podatku, dolicza do tego jeszcze gratisowe 2% od stawki kuponu. Należy przy tym pamiętać, że +14% dotyczy tylko zakładów spełniających określone w regulaminie promocji wymagania:

 • Kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami,
 • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.30,
 • W promocji nie biorą udziału wybrane zakłady bukmacherskie: specjalne, długoterminowe, BetArchitekt, Gry Karciane oraz Combo Expert.

Bonus od pierwszego depozytu do 2080 PLN

Bonus naliczany od pierwszej wpłaty to zdecydowanie najczęściej spotykany rodzaj promocji dla nowych użytkowników, jakie oferują legalni bukmacherzy. Zasady są tutaj proste – w forBET bonus powitalny od depozytu wynosi 100%, co oznacza, że dokładnie tyle ile zostanie zaksięgowane na koncie gracza, trafi też na konto bonusowe. Co więcej, kod bonusowy BETOMANIA pozwala odebrać bonus o maksymalnej wartości aż 2080 złotych!

Warunki obrotowe bonusu od depozytu

Należy jednak pamiętać o tym, że środki przyznane w formie bonusu podlegają warunkom obrotowym, a dodatkowo konieczne będzie wcześniejsze ich odblokowanie. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności postawić wpłaconą za pośrednictwem pierwszego depozytu kwotę na dowolnej liczbie kuponów z kursem minimalnym 2.00.

Po uwolnieniu bonusu powitalnego gracz może przeznaczyć go na kolejne zakłady wzajemne, ale wciąż go nie wypłaci – wcześniej musi obrócić bonus dwukrotnie na kuponach z kursem nie mniejszym niż 2.50 i zawierających przynajmniej 3 zdarzenia.

MaxiZysk od drugiego depozytu – 200 PLN

Co więcej, w forBET bonus powitalny nie kończy się na pierwszej wpłacie, a obejmuje także drugi depozyt, którym objęty jest specjalny bonus. ForBet dzięki promocji MaxiZysk pozwala graczom podwoić zysk z wygranego kuponu i zyskać w ten sposób dodatkowe 200 PLN do wykorzystania na przykład na zakłady live i prematch.

Jak odebrać dodatkowy bonus przy wpłacie drugiego depozytu w forBET? Bonus powitalny zostanie aktywowany po dokonaniu wpłaty o wartości od 20 do 200 złotych. Następnie należy obstawić zakłady sportowe na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami (kursy pojedyncze min. 1.40). Co ważne, podczas obstawiania nie wybieramy salda depozytowego ani konta bonusowego, ale saldo z dopiskiem MaxiZysk.

Cashback, czyli zwrot do 200 złotych

Wspomnieliśmy o tym, że kody promocyjne pozwalają graczom skorzystać z bonusów niedostępnych w standardowych ofertach. Najlepszym przykładem na to będzie fakt, iż oferta forBET po wpisaniu kodu BETOMANIA zostaje poszerzona o dodatkowy bonus – forBET CASHBACK.

Ten bezpłatny bonus ma tylko jedno zadanie – ubezpieczyć pierwszy zakład od przegranej. Oznacza to, że po postawieniu kwalifikującego się kuponu i błędnym wytypowaniu zakładów bukmacherskich, firma forBET dokona zwrotu o wartości do 200 złotych.

Trzeba jednak pamiętać, że przed wypłatą zwróconych środków konieczny będzie obrót bonusem. W tym wypadku jest to czterokrotne zainwestowanie kwoty zwrotu na kuponach z minimum dwoma zdarzeniami, kursami każdego z nich nie mniejszymi niż 1.20 i kursem całkowitym przynajmniej 2.00.

Rejestracja konta z kodem promocyjnym

bonus na start

Bonusy powitalne, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są wyłącznie dla nowych graczy. Aby je otrzymać, wystarczy zatem ukończyć proces rejestracji konta, do którego prowadzą linki umieszczone w tym artykule.

Warto podkreślić, że forBET nie podążył śladem konkurentów i do tej pory nie wprowadził opcji szybkiego zakładania konta. Oznacza to, że w formularzu rejestracyjnym gracz musi podać wszystkie niezbędne dane osobowe i przesłać skan lub zdjęcie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Co prawda w związku z tym cały proces trwa kilka minut dłużej, ale dzięki temu tuż po aktywacji konta przez administratorów serwisu, gracz może cieszyć się wszystkimi opcjami bez żadnych ograniczeń. Jak zarejestrować konto z kodem bonusowym forBET krok po kroku?

 • Dane logowania – Po przejściu do formularza rejestracyjnego naszym oczom ukazuje się pierwszy z trzech etapów zakładania nowego konta. Tutaj podajemy podstawowe informacje, które posłużą nam do logowania się do serwisu, czyli adres e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło do konta.
 • Dane użytkownika – Kolejny krok to ekran formularza z miejscami na podanie danych osobowych. Standardowo konieczne będzie podanie informacji takich jak: imię, nazwisko, obywatelstwo, czy miejsce zamieszkania.
 • Potwierdzenie tożsamości i kod promocyjny –  Ostatni etap zakładania nowego konta w forBET to czas na wpisanie danych potwierdzających dane osobowe gracza. Poza datą urodzenia, numerem PESEL i numerem konta bankowego, bukmacher wymaga już teraz przesłania skanów lub zdjęć dokumentu tożsamości – może to być dowód osobisty albo paszport.
 • Wpisanie kodu promocyjnego – Co ważne, właśnie pod polami dotyczącymi tożsamości gracza znajduje się pole, gdzie należy wpisać aktualny kod promocyjny forBET.

FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o bonusy i kod promocyjny w forBET

Jaki jest aktualny kod promocyjny forBET?

Działający w 2022 kod forBET to hasło „BETOMANIA”. Po jego wpisaniu gracze otrzymują większe ilości promocyjnych środków, a nawet zyskują niedostępny w regularnej ofercie forBET cashback.

Jaki jest bonus na start w forBET z kodem promocyjnym?

Dla nowych użytkowników bukmacher forBET przygotował aż cztery promocje, z czego jedną niedostępną w standardowej ofercie – aktywowaną przez kod promocyjny BETOMANIA:

 • Gra bez podatku przez 14 dni,
 • Do 2080 PLN bonusu od pierwszej wpłaty,
 • MaxiZysk, czyli bonus od drugiego depozytu do 200 PLN,
 • Zakład bez ryzyka (cahsback) o wartości 200 PLN.