Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund typy i analiza (29.10.2022)

Eintracht-Frankfurt-Borussia-Dortmund-typy-bukmacherskie

Opinie o tym, że atrakcyjność niemieckiej Bundesligi ogranicza się tylko do spotkań z udziałem Bayernu, można sobie w zasadzie włożyć między bajki. Wystarczy rzucić okiem na to, jakimi rezultatami kończyło się parę ostatnich meczów pomiędzy Eintrachtem Frankfurt a Borussią Dortmund. Czy najbliższe starcie tych drużyn ponownie przyniesie olbrzymią dawkę emocji? Zapraszamy do analizę tego pojedynku!

Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund. Typy bukmacherskie

Mnogość interesujących propozycji może wbrew pozorom utrudnić wybór tych najbardziej atrakcyjnych opcji. W takich sytuacjach warto rzucić okiem na najciekawsze zakłady na mecz Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund.

Strzelać im kazano

Mówi się, że prawdziwą esencją futbolu są gole. Im jest ich więcej, tym dane spotkanie zdaje się być atrakcyjniejsze dla oka. Zawodnicy Eintrachtu oraz Borussii chyba wzięli sobie to aż zanadto do serca, gdyż w dziesięciu ich ostatnich pojedynkach padło aż czterdzieści takich trafień. Gdyby wierzyć w prawo serii, to w najbliższej potyczce trzy bramki to absolutne minimum.

Wymiana uprzejmości

Wygrany rywalizacji na Deutsche Bank Park prawdopodobnie przynajmniej na jakiś czas zamelduje się na jednym z miejsc ligowego podium. Taka perspektywa może oznaczać, że zarówno frankfurtczycy jak i ekipa przyjezdnych będzie dążyła do zdobycia co najmniej jednego gola. W przeszłości taka sztuka udawała im się właściwie przy okazji każdego z bezpośrednich meczów. Czemu zatem miałoby się to nie zdarzyć również po raz kolejny?

Sprawiedliwy remis

Sąsiedztwo obydwu drużyn w tabeli nie jest oczywiście przypadkiem. Wbrew pozorom są to bowiem zespoły prezentujące w tej chwili niezwykle zbliżony poziom. Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund typy na remis podczas ich najbliższej rywalizacji zdają się być więc rozstrzygnięciem wyjątkowo prawdopodobnym.

Jakość prosto z Japonii

Zdecydowanie największe zagrożenie w polach karnych zespołów przeciwnych pochodzi w bieżącym sezonie od Daichi Kamady. Japończyk w barwach Eintrachtu zanotował już w kampanii 2022/2023 dokładnie sześć trafień, ale z całą pewnością nie jest to jeszcze jego ostatnie słowo. Defensorzy BVB muszą się mieć zatem na baczności, jeśli powrót do Dortmundu ma przebiegać w miłej atmosferze.

Aktualna forma Eintrachtu

Nieważne jak się zaczyna, ale jak się kończy. To powiedzenie pasuje jak ulał do aktualnej dyspozycji Eintrachtu. Forma Orłów w pierwszej części października pozostawiała naprawdę sporo do życzenia. Oddanych kibiców Die Alder zabolała z pewnością wysoka porażka z VfL Bochum. Winy odkupione zostały jednak z nawiązką podczas niedawnego starcia z Bayerem. To wtedy formacja ofensywna Eintrachtu pokazała, na co ją naprawdę stać.

Aktualna forma Borussii

Gdyby Edin Terzic potrafił ustabilizować formę swoich podopiecznych, to Borussia nie walczyłaby teraz z Eintrachtem o miejsce na najniższym stopniu podium, tylko martwiłaby się o to, jak utrzymać się na dłużej na samym jego szczycie. Wysoka wygrana nad Stuttgartem (5:0) może być pewną oznaką tego, iż pierwszy krok w pogoni za marzeniami właśnie został wykonany. Pora zatem na kolejne.

Kursy bukmacherskie Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund kursy bukmacherskie na triumf gospodarzy mogą być dla obstawiających naprawdę łakomym kąskiem. 2.90 na podobny scenariusz proponuje bukmacher STS.

Remis, którym kończyło się kilka bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami na przestrzeni paru ostatnich lat, jest tym razem równy kursowi 3.50. Jak natomiast STS widzi ewentualne zwycięstwo piłkarzy z Dortmundu?
Zdobycie kompletu oczek przez BVB zostało wycenione dokładnie na 2.29.

Gdzie najlepszy kurs na mecz Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund?

Długa i skrupulatna analiza ofert bukmacherskich na to starcie dała jednoznaczną odpowiedź. Najlepsze kursy swoim klientom proponuje bukmacher STS.

Gdzie oglądać mecz Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund?

Fani Bundesligi wiedzą zapewne doskonale o tym, że transmisje spotkań ich ukochanej ligi dostępne są przede wszystkim na platformie streamingowej Viaplay. Oprócz tego relację live przeprowadza także STS TV.

Gdzie i kiedy odbędzie się mecz Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund?

Początek spotkania Eintracht Fraknfurt – Borussia Dortmund zaplanowano na godz. 18:30 w dniu 29 października bieżącego roku.