Betfan opinie – bonusy i kody promocyjne

Założony pięć lat temu Betfan coraz mocniej uwidacznia się w polskim środowisku bukmacherskim. Nawiązuje wiele współprac sponsorskich i stara się ugrać dla siebie jak największy kawałek hazardowego tortu. Jego twarzą jest doskonale znany w naszym kraju Mariusz Pudzianowski. Czy jednak warto skorzystać z jego usług? Jakie oferuje kursy i czym się wyróżnia? Sprawdziliśmy, jak dzisiaj prezentuje się oferta Betfana. 

Opinie o Betfan

Sam Betfan określa się mianem dobrze znanej marki przyjaznej dla graczy. Przekonuje, że cieszy się uznaną opinią, a ludzie chętnie decydują się na obstawianie z jego właśnie oferty. Przeglądając różne recenzje i zapoznając się z komentarzami graczy, można odnieść podobne wrażenie. Betfan ma raczej dobrą opinię, ale można to napisać tak naprawdę o większości legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Jednakże w mediach społecznościowych nie brak też opinii negatywnych. W kwietniu 2022 roku na Twitterze głośno było o sytuacji, w której przez błąd Betfana – do czego bukmacher sam przyznał się w dyskusji prowadzonej w komentarzach – gracz otrzymał zwrot 20 zł, zamiast… wygranej 1600 zł. “Dobrze wiedzieć, konta u was nie założę” – napisał jeden z internautów, zbierając kilkanaście polubień. Przy tej sprawie wypowiadać zaczęli się także inni gracze, którzy mieli problem z wypłacalnością Betfanu. Oto jeden z komentarzy:

“Puściłem w super booscie kiedyś kupon ze Lukaku strzeli bramkę w swoim pierwszym meczu z Chelsea. Oczywiście strzelił. Betfan uznał ze oszukiwałem, ale jak! 😅 Powiązał moje IP z IP innego gracza, nie chcieli powiedzieć dlaczego, nie odnieśli się szerzej i elo.” – brzmiał wpis użytkownika jkmrd (pisownia oryginalna).

Bonusy bukmacherskie Betfan

Trzeba przyznać, że w kwestii promocji i bonusów bukmacherskich Betfan prezentuje się solidnie. Proponuje swoim graczom oferty zarówno czasowe (regularne lub nie), jak i stałe. “Bez względu na to, w którym momencie trwania Ekstraklasy [gracz] zdecyduje się dołączyć do gry o króla strzelców, każda bramka jego faworyta zapewni mu darmowy zakład (freebet) 10 zł” – informuje przykładowo na swojej stronie bukmacher.

Jednym z głównych produktów Betfana jest bonus od depozytu 200% do 300 zł. Polega on na tym, że gracz po wpłaceniu na swoje konto danej stawki dostaje dodatkowo jej dwukrotność (np. 200 zł przy wpłaceniu 100 zł). Szczegóły odblokowania tej opcji bukmacher opisuje klarownie na swojej stronie.

Betfan posiada też regularnie powracającą akcję “Polska Guuurom” dotyczącą rozliczania zakładów krajowych reprezentacji na wygrane bez względu na wynik. Co poniedziałek obowiązuje też promocja “postaw 50 zł, odbierz 50 zł” na gry karciane. Po spełnieniu prostych warunków dodaje ona na konto gracze freebet w wysokości 50 zł do wykorzystania w dowolny sposób. Bonusów Betfan oferuje jeszcze kilka.

Kursy bukmacherskie Betfan

Oczywiście bonusy to jedna rzecz, ale jeszcze istotniejsze w kontekście gry są kursy bukmacherskie. Im wyższy kurs na dane wydarzenie, tym lepiej, bo potencjalny zarobek może być znacznie okazalszy. Dlatego wielokrotnie to one jako pierwsze rzucają się w oczy po wejściu na stronę internetową danego bukmachera.

W przypadku kursów z reguły w Betfanie szału nie było. Podkreśla się, że firma posiada wyższe marże na topowe ligi piłkarskie. Porównując jej kursy z kursami konkurencji, np. STS, widać rozbieżność, bo w niektórych sytuacjach lepiej wypada Betfan, w innych pozostałe buki. By mieć pewność, kto dysponuje lepszymi kursami, należy przed grą przejrzeć różne oferty. Pytanie jednak brzmi, czy komuś chce się to robić. W przypadku innych dyscyplin niż piłka nożna Betfan często wypadał lepiej od reszty, ale nie jest tajemnicą, że to futbol przyciąga największe zainteresowanie graczy.

Na uwagę zasługuje ogólna oferta Betfana. Oferuje on ok. 30 dyscyplin sportowych, ale również e-sport (Counter Strike, League of Legends, Dota itp.), sporty wirtualne (piłka nożna, tenis, wyścigi psów) czy zakłady na gry karciane (poker, wojny, blackjack). Możliwe jest też typowanie mniej oczywistych rzeczy, jak polityka (wyniki wyborów w różnych państwach), pogodę, showbiznes czy kwestie okołosportowe (wybory prezesów, transfery itp.). 

W ważniejszych wydarzeniach pojawia się całkiem duża liczba typów do wyboru. Przy piłkarskich meczach Ligi Mistrzów potrafi to być nawet i 300 opcji do obstawiania.

Aplikacja mobilna Betfan

Jak większość renomowanych bukmacherów w Polsce, tak i Betfan posiada swoją aplikację mobilną, którą można zainstalować na smartfonie oraz tablecie. Nie ma znaczenia, czy użytkownik korzysta z systemu Android, czy iOS, bo apka jest dostępna na oba z nich. 

Pewien kłopot mają jednak urządzenia z Androidem. Z racji tego, że polityka Google nakłada ograniczenia na przemysł bukmacherski i uniemożliwia zamieszczanie takich aplikacji w sklepie Play, apkę Betfanu pobrać należy na około, tj. bezpośrednio przez jego stronę internetową. Można też korzystać ze strony internetowej z poziomu przeglądarki bez instalowania programu.

Sama aplikacja cechuje się prostotą i nowoczesnym, bardzo przejrzystym i wyraźnym interfejsem. Bukmacher obiecuje płynność działania, ale jak wiadomo – różnie z tym bywa. Oferta dostępna mobilnie nie różni się od tej, z którą można zapoznać się na komputerze. Dużym plusem jest na pewno możliwość ustawienia trybu ciemnego, który chroni oczy oraz oszczędza baterię w telefonie.

Czy warto grać u bukmachera Betfan?

Zdania na ten temat na pewno mogą być podzielone. Widać, że Betfan próbuje w jak największym stopniu przebić się do polskiego gracza hazardowego, aczkolwiek różnie mu w tym idzie. 

Na plus na pewno należy wymienić dużą różnorodność zakładów, które obejmują nie tylko sport tradycyjny, ale też wirtualny, e-sport, gry karciane, a także wydarzenia pozasportowe, jak polityka. Dobrze prezentuje się również aplikacja mobilna Betfanu, a godne uwagi są także bonusy i pozytywna tendencja do relatywnie częstego umożliwiania zdobywania darmowych zakładów (freebet).

Cieniem na firmę rzucają się jednak kłopoty, które czasem miały miejsce w przypadku rozliczania nieco bardziej złożonych kuponów. Także jeśli chodzi o kursy Betfan zwykł odstawać od konkurencji, szczególnie jeśli chodzi o najpopularniejszą piłkę nożną. A to przecież najistotniejsze rzeczy, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, bo w tym wszystkim chodzi o graczy i ich pieniądze. Ogólnie rzecz ujmując, Betfan może być wart uwagi, ale należy mieć na względzie również jego wady.